Субота, 26.09.2020, 10:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Управління освіти
НУШ
Освіта
Телефони довіри
Центр оцінювання
Завітайте до нас
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спеціалізована школа №82 ім. Т. Г. Шевченка

Наші успіхи


«ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

23 лютого 2017 року на базі нашої школи відбулася міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Гендерна рівність: світові тенденції, українські реалії». До участі в конференції було запрошено кандидата соціологічних наук, доцента кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Марценюк Т.О.

 

Конференція включала в себе пленарне та секційні засідання, в яких взяли участь 17 асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва. Учасники виступали з доповідями, в яких висвітлювали досягнення країн світу в галузі гендерної рівності (рівні можливості жінок та чоловіків в економічній, політичній, освітній та ін. діяльностях) з урахуванням Global Gender Gap Index, а також наводили приклади досягнень жінок у певній сфері діяльності.

Також пройшла робота за круглим столом, в якому учасники жваво та захоплено аналізували відмінності щодо реалізації питань гендерної рівності в Україні та інших країнах світу. Кожен мав змогу запропонувати свою ідею щодо шляхів подальшої реалізації досягнень цих країн в Україні. У підсумку учасники конференції створили спільну декларацію асоційованих шкіл ЮНЕСКО України на підтримку реалізації гендерної рівності в Україні.

Завершилась конференція роботою в творчих групах, в яких учасники створювали спільний проект «Ми – різні, але ми - рівні» та вікториною «Впливові жінки сьогодення».

 

 

 

Категорія: Конкурси | Додав: airis_mescot (26.02.2017)
Переглядів: 491 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]