Субота, 26.09.2020, 19:01
«  Грудень 2011  »

Результати конкурсу серед учителів "Моральність як цінність життя" .

Переможець - Звершховська І.І. Одним із основних напрямків роботи ОСН «Сирець-1» є робота з підростаючим поколінням, допомога у ствердженні наших дітей як морально та духовно розвинених особистостей, виховання поваги до старшого покоління, заповнення простору навколо дітей добром, живим спілкуванням.

Ця робота практично не можлива без наставників та найперших порадників школярів – вчителів. Тому у червні 2011 року органом самоорганізації населення «Сирець-1» вперше серед учителів мікрорайону Сирець було оголошено конкурс «Моральність як цінність життя» на кращі пропозиції стосовно духовного розвитку юного покоління.

Учителям було запропоновано окреслити власне бачення шляхів подолання моральної кризи дітей та підлітків нашого мікрорайону. Педагоги відгукнулися на нашу пропозицію та представили на розсуд журі свої проекти, поділилися досвідом та напрацюваннями.
Враховуючи тематику конкурсу, новизну ідей та реалістичність їх впровадження в життя, переможцем конкурсу одноголосно визнано вчителя світової літератури, російської мови та інформатики вищої категорії спеціалізованої школи №82 м.Києва Звершховську Ірину Ігорівну.
Робота була присвячена необхідності щоденної турботи про дитину, поваги її особистості, підтримки і словом і ділом, політиці миру, дружби і взаєморозуміння, спільній роботі, індивідуальній роботі, вихованню патріотичних почуттів, особистому прикладу. Усе в сукупності - ось рецепт правильного підходу до виховання. Переможцем також були озвучені такі пропозиції:

• продовжувати проводити різні конкурси та змагання, районні свята із залученням батьків та дітей;

• організовувати для дітей зустрічі з цікавими людьми;
• допомагати в організації екскурсій на різні підприємства району та міста;

• запровадити змагання протягом навчального року між школами або класами, під час яких будуть виявлятися та виховуватися моральні якості дітей;
• допомогти в оснащенні дитячих ігрових майданчиків при кожній школі нашого району.

Як і було обіцяно, 1 вересня під час урочистої лінійки у школі №82 Пантелеєв П.О. вручив переможцю Звершховській І. іменну грамоту та цінний приз. Тепер реалізовувати свої задуми вчителька зможе за новим ноутбуком.

Проведення різних конкурсів ( і не тільки для вчителів) стане нашою доброю традицією.
Слідкуйте за анонсами конкурсів, разом ми виховаємо достойне покоління!
Переглядів: 522 | Додав: Анна | Рейтинг: 0.0/0