Субота, 26.09.2020, 08:22
«  Вересень 2015  »

Проект "МАЙСТЕР СПРАВИ-2015". Зустріч школярів з Олександром Ткаченком
"МРІЯТИ І ПРАЦЮВАТИ" - ось дієва формула успіху від Олександра Ткаченка.

Коротко про мету проекту: це виховання успішної та патріотичної молоді, вустами та на прикладі відомих украінців.
Цього разу учасником проекту "МАЙСТЕР СПРАВИ" став український журналіст, телеведучий, а нині - генеральний директор "1+1 media" - ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО. Він поділився своїми СЕКРЕТАМИ УСПІХУ з учнями нашої школи 82.

Для школярів ця зустріч була особливо очікуваною, адже Олександр Ткаченко навчався саме в школі №82, тож як ніхто інший з гостей проекту знає всі її секрети та особливості.
За багато років звісно ж школа змінилася, тож про те, чим вона живе сьогодні старшокласники розказували із запалом та навіть деяким хвилюванням - ніби на екзамені, адже телевізійник вслухався в кожне слово.
А потім Олександр Владиславович розповів, що не зважаючи на кілька десятків років після випуску, він поіменно памятає всіх своіх вчителів.

І тут уже розгорівся цікавий діалог !!
Говорили про все, що цікавить сьогоднішніх старшокласників:
-про пошук себе у цьому житті;
-про вибір професіі і про сумніви й вагання;
- про вміння дослухатися до свого серця і внутрішнього я;
- про необхідність гарно вчитися в школі і забирати з собою якнайбільший "багаж знань"
- про роль батьків у виборі пофесіі
- про життєві цінності
- про віру в себе і свою мрію
- про необхідність багато працювати на шляху до успіху і визнання!

Особливо вразили і мотиваційні ролики, які гість спеціально підготував для зустрічі зі старшокласниками. Відео про те, як дитяча мрія, в яку не вірив ніхто, стала справою всього життя головних героїв, і головне - УСПІШНОЮ- просто супер! Діти довго аплодували, адже саме такі приклади з вуст не книжних, а реальних людей просто-таки надихають!
Не обійшлося й без питань про улюблений предмет в школі, про книги, про цікаві та знакові зустрічі в житті ( особливо вразила розповідь Олександра про спілкування з духовним лідером Тибету Далай-Ламою та чилійським президентом Августо Піночетом !!!!), про кумедні випадки в житті, про інтерв'ю з президентами, "гарячі точки", про "Останнього москаля" і "Сватів", розвиток украінського кіно і серіалів і ще, ще, ще ....
На щастя сучасна молодь (а особливо цієі школи) суспільно свідома, тож відкрито говорили з гостем про сьогодніш ситуацію в краіні та АТО.
Наостанок, Олександр попросив учнів бути вдячними, добрими, милосердними людяними та поважати своіх батьків і вчителів, адже в житті до тебе все повертається!
Діти довго не відпускали гостя, було багато питань і цікавих відподей - діалог склався на всі "12".
Тож тепер старшокласники точно знають, що на шляху до мріі треба вірити в себе і багато працювати, не боятися труднощів, а сприймати іх як маленькі пригоди, і тоді професія буде не просто роботою чи рутиною, а стане улюбленою справою всього життя!
Примітка: насправді сама по собі зустріч - це ще один приклад того, що мріі і плани збуваються тільки тоді, коли ти наполегливо прагнеш і щось робиш для іх реалізаціі, і не важливо скільки на це піде часу - тиждень, місяць чи півроку.
Переглядів: 438 | Додав: airis_mescot | Рейтинг: 5.0/1