Субота, 26.09.2020, 10:11
«  Грудень 2011  »

Історія походження школи
  Це навчальний заклад з багатою історією. Школа існувала ще до революції. Тоді вона називалась гімназією княгині Волконської і вважалась однією з кращих шкіл міста. У 1925 році гімназія була перетворена в середню школу, яка проіснувала до 1941 року. Під час Великої Вітчизняної війни приміщення школи було зруйновано і довгий час вона не працювала. 9 березня 1956 року на пустирі льотного поля, де колись відважний льотчик Петро Нестеров зробив "мертву петлю”, виріс новий будинок школи. День народження закладу співпав з днем народження Великого співця українського народу Тараса Григоровича Шевченка. На прохання колективу школи 7 березня 1957 року їй було присвоєно ім’я Великого Кобзаря. Двічі школа була учасницею Виставки Досягнень Народного Господарства в Москві та Києві. А 10 листопада 1966 року до назви "82-а середня школа ім. Т.Г.Шевченка” додали горді слова "Ордена Трудового Червоного прапора”. За успіхи, досягнуті в навчанні та вихованні підростаючого покоління, школа удостоєна високої урядової нагороди. Вона одна з кращих і перших орденоносних серед київських шкіл. Школа україномовна, з 1961 року – з поглибленим вивченням англійської мови. Автентичні комплекси підручників видавництв Oxford University Press, Cambridge, Mc. Millan ефективно готують учнів-старшокласників до незалежного тестування; сертифікаційних тестів FCE та TOELF. З 1998 року у школі введена німецька чи французька за вибором учнів. У 9-11 класах вивчається англійська та американська література, а у 10-11 введено курс країнознавства, основи екології та основи економіки. З 1967 року школа входить в систему асоційованих шкіл "ЮНЕСКО”, робить важливий внесок у справу боротьби за мир і взаєморозуміння між народами, за що і була нагороджена у 1978 році Генеральним директором ЮНЕСКО А.М.Боу спеціальним сертифікатом. Нині діючий "Клуб друзів ЮНЕСКО” бере участь у програмах ЮНЕСКО та різних акціях. Школа проводить листування (з залученням до індивідуального листування між дітьми) з США, Німеччиною, Англією. Навчальний процес у школі забезпечує 71 вчитель, з яких 64 мають вищу освіту, 8 - дві вищі освіти; 34 – вищу категорію, 12 – першу; серед працівників школи 13 вчителів-методистів, 9 – старших вчителів, 14 – відмінників народної освіти, один учитель – двічі лауреат Соросовської премії. Спеціалізована школа № 82 ім. Т.Г.Шевченка має ефективний досвід викладання не лише іноземних мов, але й біології, літератури, математики, історії, навчання учнів у початкових класах. У початковій школі існують10 класів з оснащеними кабінетами, де працюють 7 учителів вищої категорії, 3 учителі-методисти, 1 старший вчитель; діють 5 груп продовженого дня. У школі працюють гуртки: театральний, пішохідного туризму, вокальний, легкоатлетичний (1-4 кл.), футбольний (5-8 кл.), шейпінгу (9-11 кл.), хореографічний, "східних бойових мистецтв” (1-5 кл.) та "ай-кідо” (9-11 кл.).
Переглядів: 903 | Додав: Анна | Рейтинг: 0.0/0