Субота, 26.09.2020, 18:47
«  Березень 2017  »

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

?]

23 березня в нашій школі традиційно відбувся День відкритих дверей.

До нас завітало багато гостей: батьки учнів спеціалізованої школи № 82, вихованці дитячих садочків № 488, № 79, № 431. Наша зустріч розпочалася з виступу директора СШ № 82 Сурми Н.В. та перегляду відеофільму « Спеціалізована школа №82 імені Т.Г. Шевченка: історія, досягнення, перспективи».

Продовжили нашу зустріч молодші школярі зі своїми креативними виступами, танцювальний колектив «Імперія танцю» із запальними номерами та спортивний гурток «Таеквон-до».

Вчителями нашої школи були проведені відкриті уроки - «Майстер-класи», а саме: класоводами початкової школи, педагогами англійської (Ростова І.М., Зубенко Л.І.), німецької (Гунько Л.В.), французької мов (Матюхова Ю.Д.), історії України (Таровик Т.В.), української мови та літератури(Телець І.М.), математики (Личманенко Л.І.), зарубіжної літератури (Крижановська Л.М.), географії (Кошубінська Н.В.) та інформатики (Яцька Л.В.). Також вчителями англійської мови був проведений відкритий захід: «На шляху до Євроспільноти. Великобританія – країна, мову якої ми вивчаємо».

Була проведена екскурсія до шкільного музею-світлиці Т.Г. Шевченка «Ні, пломінь той не згасне, що запалив його Тарас…».

Наші гості ознайомилися з експозицією : «В боротьбі за свободу та незалежність. Наші батьки – учасники АТО», що функціонує в шкільному музеї Другої світової війни.

В актовій залі була проведена виставка дитячої творчості:«Таланти та творчість тобі, Україно», « Наш подарунок до світлиці Кобзаря».

У вестибюлі 2 поверху була представлена виставка стіннівок « Великі українці. Люди, які сколихнули світ»

Наприкінці нашої зустрічі відбувся святковий концерт «Візитівка класу» та творчі звіти гуртків : вокального(Чернявська І.О.); літературно- драматичного «ЛітДрама»(Телець Ю.В); мовно-літературного «Манускрипт»( Телець І.М.)

Переглядів: 423 | Додав: airis_mescot | Рейтинг: 0.0/0